Termín dodání a ceny

 Pokud je zboží označeno jako "skladem"

Pokud je takto označeno zboží, můžete jej očekávat do 2-5 pracovních dnů. Jelikož však stavy skladu aktualizujeme na našem serveru pouze 1x denně, může se stát, že zboží takto označené v danou hodinu na skladě nebude. Pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás na tel: +420481005780.

Pokud je zboží označeno jako "na cestě"

Pokud je zboží takto označeno, je objednáno u hlavního distributora. Zboží je skladněno průběžně nejméně 2x týdně. Většina zboží je tak dostupná do 7 pracovních dnů. Vždy máme přehled o zboží, které má dorazit na sklad a proto pokud chcete vědě, kdy konkrétní model naskladníme, můžete nám zaslat e-mail na adresu: info@mobil-best.cz nebo zavolat na +420481005780. V některých případech se může stát, že dojde k výpadku dodávek konkrétního modelu ze strany výrobce. Takovéto situace však nelze předvídat.

Pokud je zboží označeno jako "na dotaz"

Pokud je zboží takto označeno, je buďto dlouhodobě nedostupné, nebo jde o novinku, která je v očekávání a je možné přijmout nezávaznou objednávku či poptávku. Po naskladnění daného zboží vás budeme telefonicky kontaktovat, zda je vaše poptávka či objednávka stále aktivní. Bližší info na e-mailu info@mobil-best.cz nebo na tel.: +420481005780

 

Způsob dopravy:

Je na Vás jakým způsobem chcete zboží dopravit na Vaši adresu. Nabízíme tyto možnosti

 

 Česká pošta


Obchodní balík (poskytovatel je zavázán doručit balíček do 24hodin), cena 199,-kč. Jestliže si zákazník objedná přepravní společnost DPD a nepůjde o doručení na adresu firmy, bude mu automaticky doručeno Českou poštou.

 

Přepravní služba DPD


Poskytovatel je zavázán doručit balíček do 24hodin, cena 199,-kč. Přepravní společností DPD bude doručeno pouze při dodání na adresu firmy, nebo při objednání na firmu.

 

 Přepravní služba DPD na SLOVENSKO


Pro naše Slovenské bratry je zde možnost doručení zboží přepravní službou DPD. Termín dodání je cca 3-5dní. Dobírková cena je automaticky přepočítána aktuálním kurzem ČNB a vy již platíte v Eurech. Cena za dodání na slovensko je 299,-kč.

 

 Kurýr 1, expresní přeprava (Liberecko)


Doručení ještě tentýž den od 14:00-18:00 cena 99,-kč,  Možné také využít Expres doručení do 60min cena je stanovena dle momentálního zatížení kurýra a nepřesáhne 300,-Kč. Tak aby byla zásilka doručena opravdu Express, doporučujeme Vám nás kontaktovat na tel: +420481005780.  Platí pouze pro dodání v Liberci a Jablonci.

 

Osobní odběr

Zboží si můžete osobně vyzvednout -

v Liberci (Mobil Plus, adresa + foto + odkaz na mapu ZDE)
V Brně (Mobil Plus, adresa + foto + odkaz na mapu ZDE)
v Praze (OC Havana, adresa + foto + odkaz na mapu ZDE)
v Hradci Králové (Infotech, adresa + foto + odkaz na mapu ZDE)
V Jablonci nad Nisou (digiTel CZ, adresa + foto + odkaz na mapu ZDE)


Jakmile obdržíme objednávku s požadavkem osobního odběru, snažíme se vždy informovat zákazníka o stavu objednávky a o možnostech vyzvednití zboží. Pokud Však chcete mít jistotu, že nepojedete na naši prodejnu zbytečně, raději se přesvěčte na tel: +420481005771 otom, zda-li  je Vaše objednávka připravena.

 

Způsob Platby:

Dobírkou

Zaplatíte dopravci při předání zboží - cena přepravy s dobírkou je 199,-Kč
 

Bankovním převodem

Na Vaši adresu odešleme e-mail s informacemi o bankovním převodu. Jakmile jsou peníze připsány na naše konto, bude Vám zboží odesláno bez dobírky v balíčku bude faktura  Pokud zvolíte tento způsob je cena dopravy 149,- Kč. Některé banky mají na převod peněz do jiné banky až 3 pracovní dny a proto se termín doručení může protáhnout.

informace o bance:

Česká spořitelna Liberec
číslo účtu: 0004905472/0800
Variabilní symbol: vždy číslo objednávky

Pro převod ze zahraničí:

 

Česká spořitelna Liberec
číslo účtu: 0004922192/0800
Variabilní symbol: vždy číslo objednávky
IBAN (pro převod ze zahraničí ): CZ9208000000000004922192
BIC: GIBACZPXXXX


Hotově

Platí při osobním odběru. Zaplatíte přímo na prodejně při převzetí zboží.

 

Ceny:

Ceny v našem obchodě www.mobil-best.cz jsou konečné včetně DPH a všech poplatků.


Mobilní telefony jsou nakupovány v zemích EU, česká lokalizace je instalována dodatečně. Všechny přístroje jsou prodávány se zárukou 24 měsíců, v případě reklamace jsou mobilní telefony odesílány do autorizovaného servisu.

 

Storno objednávky

V případě, že již nemáte zájem o objednané zboží, kontaktujte nás prosím na e-mail info@mobil-best.cz, nebo na tel.: +420 481 005 780 s požadavkem o storno objednávky mobilního telefonu. Vyhovíme Vám bez jakýchkoliv problémů a zbytečných dotazů.

 
Apple
LG
Sony Ericsson
HTC
Samsung
SONY