O firmě

Představení společnosti:

Naše společnost působí na trhu mobilních komunikací více jak 10 let. Naše prodejny Mobilplus jste mohli v minulosti najít v Brně, Praze, Mladé Boleslavi a Liberci. Postupem času se naše aktivity začaly zaměřovat na internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. I přes stále se zvyšující objem obchodů realizovaných přes internet zůstává základem naší činnosti kamenné prodejny, které najdete v Liberci a v Brně.

Soukenné nám.1, Liberec, 46001 tel: +420 481 005 780 e-mail: info@mobil-best.cz nám.

náměstí Svobody 74/10, Brno, 60200 tel: +420 481 005 788Naše prodejna v Liberci je otevřena PO-PÁ 9:00-18:00 a v sobotu od 9:00-12:00. V Brně PO-PÁ 09:30-18:00 a v sobotu 9:30-12:00h. Vytvořit objednávku, nebo se iInformovat o stavu zboží, můžete také na telefonické lince +420 481 005 780.

Prodejna LiberecProdejna LiberecReklamační oddělení Liberec

 

Díky tomuto zázemí jsme schopni poskytovat ty nejkvalitnější služby našim internetovým i klasickým zákazníkům. Pro mobilní telefony poskytujeme odborný servis vyškolenými prodejci, rádi Vám poradíme se složitějšími funkcemi telefonu, nebo probereme novinky ze světa mobilní komunikace.

 Prodejna BrnoProdejna Brno
Prodejna Brno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud se Vám telefon porouchá, nebo jej postihne nějaká nešťastná událost :-), můžete využít našeho servisního střediska. V případě záruční opravy Vám rádi zapůjčíme náhradní mobilní telefon a to bezplatně. Bezplatně Vám také zazálohujeme telefonní seznam.

Na obchodním oddělení se Vám budou na telefonních linkách věnovat operátoři, kteří jsou schopni zodpovědět jakýkoli dotaz, vyřídí s Vámi objednávku, nebo sepíší formulář splátkového prodeje.

Pokud si při nakupování na našich internetových stránkách nevíte s čímkoli rady, zavolejte prosím. Vaše názory a postřehy jsou pro nás velmi cenné při zdokonalování služeb, které tu jsou především pro Vás.

 

Naše společnost se stále rozvíjí stejně tak jako nabídka. Všechny mobilní telefony a příslušenství, ketré Vám nabízíme na prodejně, jsou originály, žádné makety. Můžete si je tedy osahat a vyzkoušet. Samozřejmostí je výkup použítých telefonů protiúčtem. Naše bazarová nabídka čítá více jak 100 použitých telefonů, které jsou vyzkoušeny v servisním středisku a je na ně poskytována záruka 12 měsíců.

Díky dlouholeté tradici, kamenné prodejně a letitým zkušenostem v oblasti inetrnetového prodeje jsme schopni skutečně garantovat  záruku i technickou podporu na vše, co prodáváme. Pokud si u nás vyberete mobilní telefon nebo cokoliv jiného, nemusíte se obávat o své peníze.